Tym razem coś dla duszy. Spróbujcie spojrzeć na ten wpis oczami serca 🙂

Czas Triduum Paschalnego. To czas, który można przeżyć świadomie, a dzięki temu naprawdę pięknie! Wystarczy swój wzrok przekierować wprost na Pana Jezusa, który jest głównym Bohaterem. Zacznijcie od poznania dwóch chłopaków ,,wyrwanych z niewoli” :-))).

Łyse chłopaki w dresach, klęczą w pierwszych ławkach w Kościele, jeszcze przede Mszą modlą się Różańcem. Po przyjęciu Komunii wyglądają jakby zanurzyli się całym sobą w NIM. Kiedy pierwszy raz to zobaczyłyśmy byłyśmy zdziwione, zaskoczone i pozytywnie osłupione. Kilka miesięcy później poznałyśmy Ich osobiście na Rekolekcjach w Ostrołęce.

Wierzące jesteśmy od zawsze, a dzięki osobom, które ciągle są stawiane na naszej drodze stopniowo przybliżamy się do Boga jeszcze bardziej. Tak było np. z Rafałem, którego zapoznałyśmy na imprezie w białostockim klubie. Później to On zapisał nas na rekolekcje, na których byli również Piotrek i Jacek (i wiele innych wspaniałych osób).
Na tych rekolekcjach jedna z nas została uzdrowiona, ale o tym będzie oddzielnym wpis :).
Od tamtej pory minęło już prawie 5 lat a oni nieustannie głoszą Jezusa. Spotkanie z takimi osobami,to doświadczenie działania Żywego Boga! Pierwsze wrażenie to jakaś abstrakcja 😀 dwóch łysych chłopaków, którzy zaczynają Ci mówić o Miłości i Bogu tak prostymi słowami, trafiającymi do każdego.

Przy każdym spotkaniu z chłopakami, to co zwraca od razu naszą uwagę to ich oczy, pełne pokoju, ciepła i miłości, oczy w których widać Jezusa.

Wyrwani z Niewoli – poznajcie bliżej Piotrka i Jacka :).

Jak sami mówią „Wyrwani z niewoli, gdyż Ku wolności wyswobodził nas Chrystus, to jest takie nasze słowo przewodnie z Listu do Galatów. Wyrwani z niewoli grzechu całkowicie. Czyli pływaliśmy wcześnie w różnego rodzaju zniewoleniach, nałogach. Jezus Chrystus podaje nam Swoją Dłoń, wyciąga nas z tego bagna. Dlatego jesteśmy wyrwani z niewoli. Jezus daje nam prawdziwą wolność.. „

Chłopaki od kilku lat zajmują się działalnością profilaktyczną na rzecz dzieci i młodzieży, chcąc ukazać im świat w którym można żyć bez narkotyków, alkoholu, przemocy, pornografii, etc. Niestety sami mieli okazję poznać destrukcyjny wpływ świata w którym chcieli żyć bez zasad, a w imię źle pojmowanej wolności stali się zakładnikami swoich negatywnych przywiązań. Dzisiaj jak mówi sama nazwa ich formacji są wyrwani z niewoli. Wyszli z cienia śmierci i dają nadzieję innym. Chłopaki są zapraszani w całym kraju przez szkoły , parafie, różne stowarzyszenia oraz ludzi, którym leży na sercu dobro młodego człowieka, gdyż jak wiadomo lepiej zapobiegać niż leczyć.

11 minut 36 sekund – czas , którym możecie zrobić pierwszy krok do dobrego przeżycia Świąt Zmartwychwstania Naszego Króla, posłuchajcie mocnego świadectwa Piotrka i Jacka

Tu dowiecie się wiecej o chłopakach Wyrwani z Niewoli, znajdziecie ich profil na FB, a link do fb Heres, gdzie posłuchacie utworów. A to jeden kawałek, w którym także miałyśmy okazję wystąpić (śledźcie dokładnie 😀 ) :

Bóg jest Mistrzem w przemianie serca człowieka, Mistrzem pełnym Miłości 🙂

Jak oceniasz ten wpis?

Wskaż liczbę gwiazdek.

Średnia ocena: 5 / 5. Liczba głosów: 2

Nikt jeszcze nie oddał głosu.

5 1 vote
Article Rating