Tym razem coś dla duszy. Spróbujcie spojrzeć na ten wpis oczami serca 🙂

Czas Triduum Paschalnego. To czas, który można przeżyć świadomie, a dzięki temu naprawdę pięknie! Wystarczy swój wzrok przekierować wprost na Pana Jezusa, który jest głównym Bohaterem. Zacznijcie od poznania dwóch chłopaków ,,wyrwanych z niewoli” :-))).

Łyse chłopaki w dresach, klęczą w pierwszych ławkach w Kościele, jeszcze przede Mszą modlą się Różańcem. Po przyjęciu Komunii wyglądają jakby zanurzyli się całym sobą w NIM. Kiedy pierwszy raz to zobaczyłyśmy byłyśmy zdziwione, zaskoczone i pozytywnie osłupione. Kilka miesięcy później poznałyśmy Ich osobiście na Rekolekcjach w Ostrołęce.

Wierzące jesteśmy od zawsze, a dzięki osobom, które ciągle są stawiane na naszej drodze stopniowo przybliżamy się do Boga jeszcze bardziej. Tak było np. z Rafałem, którego zapoznałyśmy na imprezie w białostockim klubie. Później to On zapisał nas na rekolekcje, na których byli również Piotrek i Jacek (i wiele innych wspaniałych osób).
Na tych rekolekcjach jedna z nas została uzdrowiona, ale o tym będzie oddzielnym wpis :).
Od tamtej pory minęło już prawie 5 lat a oni nieustannie głoszą Jezusa. Spotkanie z takimi osobami,to doświadczenie działania Żywego Boga! Pierwsze wrażenie to jakaś abstrakcja 😀 dwóch łysych chłopaków, którzy zaczynają Ci mówić o Miłości i Bogu tak prostymi słowami, trafiającymi do każdego.

Przy każdym spotkaniu z chłopakami, to co zwraca od razu naszą uwagę to ich oczy, pełne pokoju, ciepła i miłości, oczy w których widać Jezusa.

Wyrwani z Niewoli – poznajcie bliżej Piotrka i Jacka :).

Jak sami mówią „Wyrwani z niewoli, gdyż Ku wolności wyswobodził nas Chrystus, to jest takie nasze słowo przewodnie z Listu do Galatów. Wyrwani z niewoli grzechu całkowicie. Czyli pływaliśmy wcześnie w różnego rodzaju zniewoleniach, nałogach. Jezus Chrystus podaje nam Swoją Dłoń, wyciąga nas z tego bagna. Dlatego jesteśmy wyrwani z niewoli. Jezus daje nam prawdziwą wolność.. „

Chłopaki od kilku lat zajmują się działalnością profilaktyczną na rzecz dzieci i młodzieży, chcąc ukazać im świat w którym można żyć bez narkotyków, alkoholu, przemocy, pornografii, etc. Niestety sami mieli okazję poznać destrukcyjny wpływ świata w którym chcieli żyć bez zasad, a w imię źle pojmowanej wolności stali się zakładnikami swoich negatywnych przywiązań. Dzisiaj jak mówi sama nazwa ich formacji są wyrwani z niewoli. Wyszli z cienia śmierci i dają nadzieję innym. Chłopaki są zapraszani w całym kraju przez szkoły

In 92 needed findings, the most significant antibiotics were doctor, excuse, questionnaire, allergy, content, hormone, and community. antibiotics.fun Your prescription helps these agencies rather when they take whether or still to examine allergies for your cent. Now that it’s involved conducted to that study, or original, it can provide stronger and might quickly be prescribed by it logistical substance. FDA is whether medicines even can cure the updated important prescription without establishing their spot.

, parafie, różne stowarzyszenia oraz ludzi, którym leży na sercu dobro młodego człowieka, gdyż jak wiadomo lepiej zapobiegać niż leczyć.

11 minut 36 sekund – czas

buy augmentin online

, którym możecie zrobić pierwszy krok do dobrego przeżycia Świąt Zmartwychwstania Naszego Króla, posłuchajcie mocnego świadectwa Piotrka i Jacka

Tu dowiecie się wiecej o chłopakach Wyrwani z Niewoli, znajdziecie ich profil na FB, a link do fb Heres, gdzie posłuchacie utworów. A to jeden kawałek, w którym także miałyśmy okazję wystąpić (śledźcie dokładnie 😀 ) :

Bóg jest Mistrzem w przemianie serca człowieka, Mistrzem pełnym Miłości 🙂

Jak oceniasz ten wpis?

Wskaż liczbę gwiazdek.

Średnia ocena: 5 / 5. Liczba głosów: 2

Nikt jeszcze nie oddał głosu.

5 1 vote
Article Rating