plecak męski szczecin

Cześć moi drodzy! Jeśli czytacie regularnie mój blog to dobrze wiecie jak kocham plecaki różnej maści. Sama od czas udo czasu projektuję rożne dodatki w tym i takie które są praktyczne, przydatne w pracy i codziennym użytkowaniu. Jeśli odwiedzacie mój dział „moje projekty” to z pewnością znajdziecie tam i plecaki. Uważam, że mam sporo do powiedzenia w temacie wyboru odpowiedniego plecaka i moje opinia będzie w tym miejscu nie tylko wyrażona odczuciami, co mi się podoba a co nie, ale praktycznym, podejściem do wykonania tego rodzaju akcesorium. Dokładnie mówiąc męskiego plecaka dla prawdziwego mężczyzny, który od swojego plecaka wymaga coś więcej niż tylko modnego wyglądu.

Jakie kryterium braliśmy pod uwagę, wybierając plecak męski?

Ocena pracy Sklepu, w tym wypadku są to oferenci ze Szczecina

 • wsparcie podczas sprzedaży, wyboru plecaka oraz rzetelna informacja nt. pochodzenia towaru jaki oferuje Sklep. W Szczecinie, pomimo że jest to miasto Wojewódzkie, mamy ograniczony wybór marek i dystrybutorów jeśli chodzi o plecaki nie związane ze sportem. Wśród męskich modeli plecaków do miejskich zastosowań, na laptopa, do pracy dominują małe firmy. Zazwyczaj jednoosobowi szczeciński przedsiębiorcy. Plusem tej sytuacji jest fakt, że mamy możliwość zadania bezpośredniego pytania właścicielowi Sklepu i w ten sposób uzyskania odpowiedzi z pierwszej ręki na interesujące nas tematy. W ty miejscu z mogę wystawić pozytywną rekomendację dystrybutorowi plecaków Brytyjka.pl ze Szczecina (nazwa wskazuje na damski asortyment, ale to nie do końca prawda). Więcej znajdziecie na:

www.brytyjka.pl/plecaki-cat-1.html
Nasza ocena obsługi sklepu: ⭐⭐⭐⭐⭐ (5/5)
Sklep Brytyjka

 • Opinie o przedsiębiorcy na portalach typu Google / Opineo / Okazje.info. Odnosimy się bardzo poważnie to tego jakie komentarze zostawiają pod produktami sklepów internetowych ich klienci. Dlatego postanowiliśmy sprawdzić opinie na portalu Google wysłane pod powyższym sklepem.

plecak szczecin

Jakie plecaki męskie łączą jakość i doba cenę?

Jako redakcja wybraliśmy 3 kategorie plecaków, którymi najczęściej zainteresowani są nasi czytelnicy. Dodatkowo wzięliśmy pod uwagę wypowiedzi forumowiczów, wypełniających nasze ankiety na portalach internetowych miasta Szczecin.

szczecin

Wśród plecaków uszytych z rożnych rodzajów materiału oraz przeznaczonych do rożnych zastosowań wytypowaliśmy, następujące fasony. Poniższe ceny oraz dane odnośnie dostępności są aktualne na dzień przygotowanie tej recenzji, czyli 14.05.2020.

Męski plecak skórzany – ulubieniec Szczeciniaka

Ten fason to zdecydowany lider naszych ankiet internetowych. Sama zastanawiałam się dlaczego głosy mężczyzn z portalu Nasz-Szczecin, były tak spójne jeśli chodzi o wiodący model. W badaniu brały udział takie marki jak:

Lasocki, Wenezia, Gino Rossi, Belveder Polska, Samsonite, Ochnik, Puccini

Plecak męski wybrany przez forumowiczów:opinia

Outlander Bt09 szyty w Polsce przez Belveder. Wykonany został ze skóry nietypowej dla polskiego sektora kaletniczego, ponieważ jest to skóra wołowa (Buffalo). Pozyskiwane jest z grzbietów wolu wodnego, sprowadzonego do Polski po raz pierwszy 10 lat temu w celu uboju na mięso. Zwierze to przyjęło się w Polskim klimacie bardzo dobrze i w szybkim czasie popyta na jego skórę zaczął pojawiać się w Naszych rodzimych zakładach kaletniczych. Tak po krotce udało się uszyć poniży model plecaka męskiego, który możecie obejrzeć na zdjęciach:

plecak męski szczecin

Cechy techniczne, plecaków męskich Outlander:

plecak męski skóra szczecin

 • skóra naturalna Buffalo, garbowana metodą chromową roślinną – dla użytkownika oznacza to pełną wodoodporność skóry.
 • pełne usztywnienie pleców oraz dna plecaków, zapewniające sztywny format plecaka, nawet bez dodatkowego wypełnienia
 • przeszycie całek konstrukcji plecaków nićmi kaletniczymi, pochodzącymi od szczecińskiego dystrybutora
 • wykonanie klamer, oraz zapięć z metalu odpornego na rdzę
 • wnętrze obszyte zielonym materiałem podszewkowym, ale zamiast poliestru, zastosowano gruby canvas (stosowany w przemyśle wojskowym i outdoorowym)
 • na koniec – w 100% ręcznie wykonanie, przez polskich rzemieślników
 • Szczeciński adres odbioru lub do zamówienia przez internet na stronie: www.belveder.com.pl/sklep/plecaki/skorzane-meskie/
 • Belveder to ponadto wsparcie po-sprzedażowe:
 • zakład kaletniczy i serwis współpracujący z tym Sklepem oferuje przeróbki i dożywotnie naprawy
 • marka ceniona wśród entuzjastów polskich wyrobów skórzanych hand-made
 • zawsze eleganckie i bezpieczne opakowanie – w cenie, oraz szybka przesyłka zamówienia ze Szczecina

Gdzie w Szczecinie kupić plecak na laptopa dla mężczyzny pragmatycznego?

Poniższe fasony to połączenie w plecakach takich cech jak: lekkość, solidność materiału, minimalistyczny wygląd oraz bardzo dobrze przystosowane wnętrze do celów biurowych. Jeśli cenisz sobie pragmatyzm w plecakach a ich najistotniejszym atutem jest to, że nie rzucają się w oczy przechodniów – to takie plecaki.

Forum Szczecin, rekomenduje plecaki na laptopa dla informatyków
forum Szczecin

 

szczecin plecak na laptopa

Specyfikacja, plecaków męskich na laptopa, dostępnych w Szczecinie:

plecak szczecin

 • uszyte z wzmocnionego poliestru, odpornego na rozdarcia, pęknięcia – którego wytrzymałość jest porównywalna z materiałem RipStop
 • dostępne w dystrybucji rekomendowanego przecz czytelników Nasz Szczecin sklepu internetowego, pod adresem: brytyjka.pl/elegancki-plecak-na-laptopa-logic-extrem-e98-id-963.html
 • poliester jest dodatkowo podszyty od wewnątrz wodoodporną tkaniną, znakomicie chroniącą zawartość plecaka przed przemoczeniem w trakcie opadu deszczu
 • dodatkowo skód obu plecaków został pokryty syntetycznym materiałem, łatwym w czyszczeniu, kolor tego materiału można zmodyfikować na życzenie klienta (w tym celu trzeba ustalić jego barwę osobiście w Salonie w Szczecinie danego dystrybutora)
 • oba męskie plecaki zostały tak zaprojektowane aby nie przyciągać wzroku, są to fasony typu unisex (dedykowane Panom i Paniom), jednocześnie bardzo dobrze wtapiają się w biurowy dress-code
 • suwaki plecaków są wzmocnione, testowane przeciw zacięciom i uszkodzeniom
 • oba modele posiadają solidnie przyszyty uchwyt od góry, jego wytrzymałość sięga 15 kg, można to również przetestować w Salonie Sklepu w Szczecinie
 • sklep Brytyjka oferuje 2 letnie wsparcie po-sprzedażowe na powyższe plecaki męskie, w razie konieczności istnieje możliwość zwrotu w punkcie w Szczecin, oraz poprzez internet drogą wysyłkową (w ciągu 30dni)
 • ceny: plecak po lewek: 189 zł, plecak po prawej 109 zł (ważne na dzień przygotowanie tego poradnika)

Dziękuję Forum Szczecin za pomoc w realizacji ankiety

Plecak męski, który na Forum Szczecin otrzymał najwięcej głosów:

szczecin plecak męski

Aktualnie powyższe model występuje również w czarnym kolorze. Tj. łączny czarną skórę o podstawy z czarnym płótnem. Zachowano całość wykonania w minimalistycznej formie, kieszonki, szelki oraz uchwyt do ręki pozostawiono bez zmian. Także myślimy że nowa odsłona kolorystyczna modelu LOGIC będzie idealnym rozwiązaniem dla mężczyzn i kobiet poszukujących nierzucającego się w oczy plecaka do pracy, który jednocześnie można zastosować w podróżach i życiu codziennym.

Jak oceniasz ten wpis?

Wskaż liczbę gwiazdek.

Średnia ocena: 5 / 5. Liczba głosów: 37

Nikt jeszcze nie oddał głosu.

0 0 votes
Article Rating