Uwielbiasz nosić sukienki i dużą wagę przywiązujesz do tego, jak prezentuje się całość stroju? W takim razie koniecznie dowiedz się jak stworzyć awangardową stylizację przy użyciu tylko jednego dodatku. Sprawdź jak połączyć sukienki z niezwykłymi torebkami z frędzlami.

Modne sukienki na wesele z frędzlami

Zastanawiasz się jaka sukienka będzie odpowiednia do torebki z frędzlami? W tym wypadku odpowiedź jest bardzo prosta. Jeżeli szukasz klasycznych połączeń, a torebka ma być jedynie ozdobą kreacji postaw na gładkie, lecz kolorowe modele. W ten prosty sposób dodatek stanie się jedyną ozdobą stylizacji, a ty będziesz miała pewność, że twój wybór nie spotka się ze słowami krytyki. Jeżeli zaś chcesz podkreślić charakter torebki, wybierz sukienkę zdobioną pojedynczymi frędzlami. Dzięki temu zyskasz stylizację, która swoim zdobieniem będzie nawiązywała do dodatków.

Sukienki maxi idealne do torebek z frędzlami

Sukienki maxi to także idealny wybór do torebek z frędzlami. W tym wypadku szczególną uwagę zwróć jednak na rodzaj zdobienia. Do sukienki maxi zdecydowanie bardziej poleca się model uzupełniony o długie pojedyncze frędzle. Rozwiązanie to niesie ze sobą wiele korzyści. Przede wszystkim sukienka i torebka tworzą niepowtarzalną jedność. Sukienka o długości maxi połączona z długimi frędzlami prezentuje się wprost zjawiskowo.

Sukienki dla puszystych i modne frędzle

Sukienki dla puszystych równie często zestawione są z torebkami z frędzlami. Wynika to głównie z faktu, że długie wąskie zdobienia optycznie wydłużają sylwetkę oraz odwracają uwagę od wszelkich niedoskonałości. Frędzle doceniane są właśnie za kwestie wyszczuplające w związku z czym, możemy je spotkać również na samej kreacji. Tego rodzaju sukienki te zazwyczaj są o długości mini. Dzięki temu torebka z frędzlami stanowi niezwykłe wydłużenie kreacji, podkreślając jednocześnie jej niepowtarzalny charakter. Dużą popularnością cieszą się także sukienki z asymetrycznym dołem. Zakończenie w postaci frędzli jest w takim wypadku perfekcyjnym nawiązaniem do stylu torebki.

Torebka z frędzlami i gładka sukienka

Gładkie sukienki to doskonałe uzupełnienie torebek z frędzlami. Jeżeli szukasz awangardowych modowych stylizacji, możesz także zdecydować się na kreację z pojedynczą falbaną. Zestawienie tych dwóch zdobień sprawy, że uzyskujemy efekt indiańskiego stylu. To niezwykle oryginalne połączenie zyskało w ostatnim czasie ogromną popularność wśród fashionistek. Gładkie sukienki zachwycają kobiety również bogatym wyborem kolorystycznym. W zależności od potrzeb możesz wybrać model, który będzie doskonałym uzupełnieniem posiadanej torebki z frędzlami lub stanowił dla niej perfekcyjny kontrast.

Sukienki w atrakcyjnych cenach i torebki z frędzlami


Poszukując odpowiedniego modelu sukienki, możemy udać się nie tylko do popularnych sieciówek. Świetnym rozwiązaniem będą także niewielkie sklepy oferujące liczne końcówki kolekcji. Dzięki temu możemy znaleźć sukienkę swoich marzeń w niezwykle atrakcyjnej cenie. Należy również pamiętać, że jeżeli zależy nam na perfekcyjnym połączeniu, najpierw dobrze jest wybrać idealną torebkę z frędzlami, a dopiero później dobierać do niej kreację.

Jak oceniasz ten wpis?

Wskaż liczbę gwiazdek.

Średnia ocena: 4.5 / 5. Liczba głosów: 6

Nikt jeszcze nie oddał głosu.

0 0 votes
Article Rating